Najładniejsze świąteczne posesje wybrane!

Rozstrzygnęliśmy III Edycję Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną posesji na terenie Sołectwa Granice Osiedle. Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Sołectwa, Przedszkola „Figiel” oraz OSP Teresin (łącznie 4 osoby)  oceniała posesje w dwóch kategoriach: Ogólne wrażenia wizualne oraz Pomysłowość i oryginalność dekoracji. W każdej kategorii można było przyznawać punkty od 1 do 10, co oznacza, że udekorowana posesja maksymalnie mogła uzyskać 80 punktów.

Podium prezentuje się następująco:

1. miejsce (75 punktów) – ul. Chrobrego 1

2. miejsce (74 punkty) – ul. Południowa 28

3. miejsce (73 punkty) – ul. Spokojna 22

Komisyjna ocena odbyła się w środę, 28 grudnia 2016 r. Wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek, 9 stycznia br. w Bibliotece Publicznej w Teresinie.

Wszystkim, którzy włożyli pracę i wysiłek w dekorowanie posesji należą się wielkie słowa uznania i podziękowania. Komisja postanowiła dodatkowo przyznać wyróżnienia dla posesji, które również były bardzo ładnie przystrojone, jednak nie uzyskały wystarczającej ilości punktów, aby zmieścić się na podium: ul. Południowa 29 (61 pkt.) , ul. Zaciszna 10 (59 pkt.) ul. Południowa 41 (58 pkt.).

 

Paweł Wróblewski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Najnowsze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>