Kontakt z sołtysem

Paweł Wróblewski. Mieszkam przy ul. Spokojnej 57.Proszę też o kontakt na adres e-mail: graniceosiedle@wp.pl

Zapraszam wszystkich, którzy chcą uzyskać informacje na temat naszych bieżących spraw, chcą podzielić się swoimi pomysłami, radościami lub problemami.

14 stycznia 2013 r. podczas zebrania wiejskiego wybrano:

Paweł Wróblewski – Sołtys

Aleksandra Starus, Tomasz Krzyżak, Daniel Rosa – Członkowie Rady Sołeckiej

22 odpowiedzi na „Kontakt z sołtysem

 1. ~Piotr Radulski pisze:

  Witam! Mam takie pytanie. Co u nas w przyszłym roku 2017 będzie się odbywało w naszym Sołectwie Granice Osiedle?

 2. ~Piotr Radulski pisze:

  Witam i mam takie pytanie: Jakie będą imprezy w naszym sołectwie Granice Osiedle i co będzie się na nich odbywać?

 3. ~Piotr Radulski pisze:

  Mam takie pytanie, jakie będą w tym roku planowane inwestycje w naszym sołectwie Granice Osiedle w roku 2016 i kiedy będzie zebranie sołeckiego na temat inwestycji w naszym sołectwie.

  • Sołtys pisze:

   WITAM, zebranie na temat inwestycji 2016 roku odbyło się we wrześniu roku 2015. Były informacje na ten temat. Jakie inwestycje będą realizowane, można przeczytać na tej stronie, również w zakładce wnioski.
   Pozdrawiam, PW

 4. ~Piotr Radulski pisze:

  Witam i mam takie pytanie: czy każdy może przyjść na Zebranie Sołeckie w OSP Teresin przy ul. Południowej 21 września na 18:30 i omawiać jakieś sprawy Sołectwa Granie Osiedle?

 5. ~Piotr Radulski pisze:

  Witam i mam takie pytanie: czy po wakacjach będą planowane roboty Parku Rekreacyjnego?, bo nasze Sołectwo powinno mieć Park Rekreacyjny, jak było planowane.

  • ~Paweł W. pisze:

   witam, ze względu na szansę zrobienia za jednym razem parku oraz świetlicy w OSP Teresin, inwestycja została odłożona. w tym roku park nie będzie robiony. Planowane wykonanie to rok przyszły. Mam nadzieję, że się uda.

 6. ~Piotr Radulski pisze:

  Kiedy zaczniecie robić na starych bagnach Park Rekreacyjny?, bo na razie robót nie widać.

 7. ~Mieszkanka :) pisze:

  Witam.
  Mam pytanie:Boisko przy ul.Południowej jest nie tylko do koszykówki lecz jeszcze do siatkówki i tenisa. W tym moje pytanie jakbym chciała zagrać w tenisa to do kogo muszę się zgłosić,zadzwonić aby rozłożył tą siatkę?

  • Sołtys pisze:

   witam,
   tak, jak najbardziej można grać zarówno w tenisa i siatkówkę. przed boiskiem, na ogrodzeniu jest regulamin boiska, a tam znajdzie Pani numer telefonu do osoby odpowiedzialnej za trzymanie i wydawanie siatki.
   PW

 8. ~novol pisze:

  Swietny artykul oczekuje dalszej aktywnosci i jeżeli chcesz znaleźć full cap czapka
  zapraszam na okazika :-)

 9. Czy na osiedlu będzie boisko do piłki nożnej?

 10. ~działkowiczka pisze:

  Witam,
  mam pytanie: kto ustalił, iż odpady niesegregowane będą odbierane raz na miesiąc? Na pierwszym spotkaniu zapoznawczym i ogólnoinformacyjnym zapewnił nas Pan, iż nic nie zmieni się jeśli chodzi o wywóz odpadów. Również na blogu jest zamieszczona informacja, że każdy otrzyma informację jaki będzie cykl zabierania śmieci. Owszem trafiła taka informacja do mieszkańców, ale po uchwaleniu całej specyfikacji. Nikt nie konsultował tego z mieszkańcami(przynajmniej naszego osiedla). Składając deklarację w urzędzie gminy również ustalenia były inne. Proszę o szczegółowe zamieszczenie informacji na temat zmian gospodarowania odpadami na blogu.

  Z wyrazami szacunku

  • Sołtys pisze:

   witam,
   tak, nastąpiła zmiana, jednak głównie dlatego, aby utrzymać stawki: 6 i 12 zł. takiej zmiany nikt z nikim nie konsultował. Gmina Teresin zmieniła specyfikację i harmonogram do przetargu, aby móc skuteczniej ubiegać się o utrzymanie niskich stawek. nie było przeprowadzonych na żadnym poziomie konsultacji w tej sprawie, ani z radnymi, ani z sołtysami. a zmiana, moim zdaniem nie jest uciążliwa dla mieszkańców, ponieważ dotyczy częstotliwości, jak Pani słusznie napisała: śmieci zmieszane będą wywożone raz na 4 tygodnie, ale w zamian będzie zwiększona ilość miejsca w pojemnikach. w poprzedniej wersji mowa była o 30 l. pojemności pojemnika na 1 osobę, a teraz jest 60 l. także sumując to wszystko zamiast mniejszy pojemnik wystawiać raz na 2 tygodnie, będzie większy pojemnik raz na 4 tygodnie. moim zdaniem ta zmiana nie jest w żadnym stopniu niekorzystna czy uciążliwa dla mieszkańców. a ponieważ główną kartą przetargową przy przetargu były koszty transportu, Wójt zasugerował i wprowadził taką zmianę w specyfikacji przetargu.
   PW

   • ~mieszkaniec Granice Osiedle pisze:

    czy w takim razie będą dostarczane dodatkowe kosze na śmieci ? jeśli tak to w jakim terminie ?

   • Sołtys pisze:

    witam, tak kosze mają być dostarczone. otrzymałem z gminy informację, że w najbliższym czasie firma ma uzupełniać ilość koszy. dokładnie kiedy – nie wiadomo, znając życie pewnie to zajmie 1-2 tygodnie. PW

   • ~działkowiczka pisze:

    A komu Wójt zasugerował taką zmianę specyfikacji?. Niestety nie było żadnej sugestii co do takich zmian na naszej tablicy informacyjnej. Nie chodzi o ilość litrów pojemności na osobę, ale o wydzielane „zapachy” ze śmietnika(szczególnie w okresie letnim) biorąc pod uwagę posiadanie małych dzieci i trzymanie przez miesiąc brudnych pieluch w koszu (palenie tych produktów jest zabronione).

    pozdrawiam

 11. ~Damian pisze:

  Jakiś adres mail by się przydał (oczywiście zabezpieczając się przed spamem wpisany jako xx(małpa)yy.zz. Nie chciałbym Cię nachodzić ;)… Przydałaby Ci się też zakładka „pytania i odpowiedzi”.

 12. ~Jankowski Marcin pisze:

  Proszę o zainteresowanie się co się dzieje z odpływem wody na ul. Strażackiej

  • Sołtys pisze:

   witam,
   ok, będę w Gminie zwracał uwagę na ten problem. mam nadzieję, że sytuacja się poprawi. oby, bo widać tam spore zalewanie przez deszcz!
   pozdrawiam, PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>